KASHKOOL-ویندوز و ریجستری - کشکول

به وبلاگ هفتگی کشکول خوش آمدید- ایمیل KASHKOOL at GMAIL dot COM


تعداد بازدیدکنندگان

آرشیو

دعوتنامه جی میل (Gmail)

شنبه 14 شهریور‌ماه سال 1383

چند روزی هست که جی میل دوباره اقدام به ارسال دعوتنامه برای اعضای خودش رو  کرده دوستانی که هنوز جی میل (gmail) یک گیگا بایتی گوگل رو ندارند ایمیل بفرستند یا در قسمت نظر دهی بگن تا براشون دعوتنامه بفرستم.
تذکر خیلی مهم:
لطفا  نام و آدرس ایمیل رو دقیق بنویسید.

بعضی از ویژگیهای جی میل:
۱-مثل سایتهای Hotmail و yahoo بنرهای تبلیغاتی رو نمی بینید و با تبلیغات بصورت نوشتاری هست که در گوشه سمت راست صفحه ایمیلتان می بینید.
۲-نیازی برای بخاطر آوردن ایمیلهای قبلی برای پاسخگویی نیست و جی میل بصورت گروهبندی شده مکاتبات قبلی را به شما نشان می دهد

۳-سیستم طبقه بندی برای قرار دادن در پوشه ها و زیر پوشه های ایجاد شده توسط شما در روش های قبلی بود ولی جی میل از label استفاده می کند که قابلیت بیشتری دارد و لزومی برای قراردادن یک پوشه خاص برای هر مکاتبه نیست.
۴- جستجوی ایمیلهای تان
۵- نیازی به حذف ایمیلهایتان ندارید و بدون حذف کردن آنها را آرشیو کنید .در صورت حذف کردن دیگر هیچ وقت به آن دسترسی نخواهید داشت.

توجه:
اون دسته از دوستانی که دعوتنامه می گیرند هر دو قسمت inbox و Bulk  ایمیل های yahoo یا Hotmail و.. خودشون رو چک کنند تا دعوتنامه رو ببینند.
توضیحات بیشتر:
 در این قسمت

دوستان عزیز خواهش می کنم تا اطلاع ثانوی درخواستهای Gmail را  آخرین مطلب وبلاگ بنویسید تا ببینمش. و در این تایپینگ چیزی ننویسید.تعداد تقاضاها اینجا زیاد شده بود(بیش از ۷۵ تقاضا) و بارگذاری برای متقاضیان برای ارسال تقاضا زیاد شده بود خواستم سریعتر بتونند درخواستهاشون رو ارسال کنند. 


تعداد دوستانی که تاکنون برایشان دعوتنامه ارسال گردید: بیش از   ۱۶۴ نفر


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 468065


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

Pass Proxy: عبور از پروکسی
No Cookies No Scripts No Ads No Referrer