KASHKOOL-ویندوز و ریجستری - کشکول

به وبلاگ هفتگی کشکول خوش آمدید- ایمیل KASHKOOL at GMAIL dot COM


تعداد بازدیدکنندگان

آرشیو

ویندوز موقع بالاآمدن Dial-up می کند

سه‌شنبه 28 تیر‌ماه سال 1384

متاسفانه بدجوری وبلاگ بنده رو فیلتر کردند و برای خودم هم خیلی سخت شده وارد وبلاگم بشم و آپدیت کنم.آخه نمی دونم از این همه فیلتر کردن چی گیرشون می آد .بدتر از طالبان شدیم.می خوایم به تکنولوژی رنگ اسلامی بدیم.مگه میشه. اینترنت رو خارجی ها درست کردند اونوقت می خوایم به ملت بگیم وارد این سایت نشید وارد فلان بشید مشکلی نداره.آخه مگه شما کی هستید واسه همه می خواید تعیین و تکلیف کنید.اون وقت خود همون کسانی که برای دیگران فیلتر می ذارند از اینترنت بدون فیلتر (پروکسی )استفاده می کنند.آخه به چه حقی. مرده شورشون ببره. اینترنت بی جون و بی مصرف ایران که این حرفها رو نداره.
خوش بحال کسانی که خارج از ایران هست و از این همه فیلتر شدید راحت هستند (لااقل اونجا همه سایتها را نمی بندند)

بریم سراغ مطلب امروز:
ممکن است بعضی وقتها برای شما پیش بیاید که در هر بار ویندوز بالا می آید با پنجره Dial-up روبرو می شوید و ویندوز سعی می نماید که به اینترنت متصل شود.راه خلاصی این پنجره را هم نمی دانید.
برای خلاص شده از شر این پنجره از ریجستری ویندوز کمک بگیرید:
1-از منوی start گزینه Run را انتخاب کنید و regedit را تایپ نمایید و در نهایت روی Ok کلیک کنید تا وارد ریجستری شوید.
2-از منوی edit گزینه search را انتخاب کنید و در این پنجره کلمه EnableAutoDial را تایپ نمایید و گزینه Values را تیک بزنیدو  سپس روی Find Next کلیک نمایید. جستجو شروع شده و اولین کلید EnableAutoDial پیدا می شود مقدار این متغیر Dword باید صفر باشد اگر هر عدد دیگری بود به صفر تغییر دهید.

3- از آنجاییکه کلید EnableAutoDial در چند جا در ریجستری ثبت شده است باید تمام آنها را چک کنید تا مقدار صفر د اشته باشند برای اینکارکلید F3 را فشار دهید تا کلمات  بعدی پیدا شود و مقدار آنها را تغییر دهید.
4-کامپیوتر را یکبار reset نمایید.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 468065


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

Pass Proxy: عبور از پروکسی
No Cookies No Scripts No Ads No Referrer