KASHKOOL-ویندوز و ریجستری - کشکول

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
به وبلاگ هفتگی کشکول خوش آمدید- ایمیل KASHKOOL at GMAIL dot COM


تعداد بازدیدکنندگان

آرشیو

بدست آوردن رمز administrator

یکشنبه 30 مهر‌ماه سال 1385

مطلبی که الان براتون می نویسم بیش از یک سال است که می دونم ولی تمایلی به نوشتنش نداشتم. از طرفی در هیچ سایت ایرانی مطلبی در این مورد ندیدم. بنابراین تصیمیم گرفتم که این مطلب را بنویسم.

در مطالب گذشته به شما نشان دادم که چگونه رمز عبور ادمین Administrator را بدست آوردید. در مطالب گذشته با استفاده از برنامه خاصی می توانستید رمز عبور ادمین را عوض کنید(بدون اینکه رمز فعلی آن را بدانید) حالا سایتی ادعا می کند که با احتمال بالای 98 درصد رمز عبور ادمین یا هر کاربری را که بخواهید به شما نشان می دهد! و کاملا" هم صحیح بوده است خودم تابحال چند بار تست کردم و جواب هم گرفتم!

اول از همه یک توضیح مختصری برای شما بازدید کنندگان عزیز بدهم. این برنامه برای کسانی که بخواهید رمز عبور کاربری شخصی یا ادمین را پیدا کنند بدرد می خورد.حال فرض کنیم از کامپیوتری استفاده می کنید که بعنوان ادمین معرفی نشده اید و قادر به نصب هیچ برنامه ای نیستید(یکی از قابلیتهای ویندوز اکس پی برای قراردادن محدودیت برای کاربران توسط ادمین) با این برنامه رمز عبور ادمین را به شما نشان می دهد و میتوانید کاربری خود را به ادمین تغییر دهید و هر کاری که دلتان بخواهد انجام دهید!

البته نه به این سادگی! ادمین می توانید با استفاده از تنظیمات Setup بایوس شما کاری کند که درایو فلاپی شما اول اولین درایو خواندنی نباشد و کامپیوتر با استفاده از هارد دیسک خود اقدام به بالاآمدن ویندوز نماید و جلوی کار شما را بگیرد(با گذاشتن پسورد برای بایوس). البته می توان بدون دانستن رمز بایوس به setup آن دست یافت که بنده به دلیل اینکه هر شخصی براحتی نتواند از این مقاله سوء استفاده کند (بخصوص کاربران نوپا در عرصه کامپیوتر) و حفظ حرمت ادمین از توضیح در این مورد خودداری می کنم و به ادامه مطلب برای کسانی که توانسته باشند از این محدودیت بگذرند می پردازم.

 

مراحل کار:

1-فایل زیر را دانلود نمایید.

دانلود فایل (حجم حدود 2/0 مگابایت)

 

2- فلاپی را در درایو مربوطه قرار دهید و برنامه دانلود شده بالا را اجرا نمایید.

 

3-مراحل کار را انجام دهید تا برنامه، فایلهای مورد نظر خود را روی فلاپی قرار دهد.

 

4- بعد از اتمام مرحله سوم، فلاپی را از درایو خارج نمایید و کامپیوتر را reset نمایید. بلافاصله قبل از شروع نمایش هر پنجره ای فلاپی را دوباره در درایور مربوطه قرار دهید تا کامپیوتر برنامه روی فلاپی را اجرا نماید.(در این مرحله نباید ویندوز شما بالا بیاید)

 

5- بعد از اینکه پیغام زیر به نمایش در آمد فلاپی را از درایو خارج نموده و کامپیوتر را reset نمایید.

Password retrival complete
to view the passwords use step 3 on web.
Please remove the disk and press any key to return the computer off 

6- برنامه فایلی بنام Upload.txt روی فلاپی شما ساخته است.با این فایل در مرحله بعد کار داریم.(اگر این فایل را باز نمایید لیست تمام کاربران از جمله ادمین راخواهید دید. در صورتیکه مایل به پیدا کردن رمز عبور کاربر خاصی هستید بقیه کاربران را حذف نمایید.)

 

7- وارد  این سایت شوید و در قسمت پنجره خالی که در زیر شکلش را می بینید دکمه browse را بزنید و مسیر فایل بالا را انتخاب کنید( یا تایپ نمایید A:upload.txt)

 

8-در مستطیل بعدی باید آدرس ایمیل خود را وارد نمایید و نهایتا دکمه submit را بزنید.

 

9-بعد از دو لینک  روز رمز عبور کاربران برای شما ارسال خواهد شد به آدرس مربوطه رفته و رمزها را مشاهده نمایید. در صورتیکه دلار به شرکت بپردازید ظرف مدت چند دقیقه به شما تمام رمزها را اطلاع میدهد)

 

 

نکته۱:

البته بجای فلاپی می توانید از یک ‍CD استفاده نمایید.

 

نکته۲:

البته روشهای دیگری هم برای بدست آوردن رمز ادمین وجود دارد ولی هیچکدام به راحتی این یکی نیست.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 468142


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

Pass Proxy: عبور از پروکسی
No Cookies No Scripts No Ads No Referrer